Obecny czas: 01 Lis 2014 10:01

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Strona 2 z 2 [ 20 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Czy zostałem oszukany?
PostWysłany: 20 Sie 2012 22:09 

Miejscowość: Tychy
po wielu bólach zainstalowałem na partycji C i udało mi się nawet uruchomić :D . W ustawieniach nie ma mojej rozdzielczości i grafika jest trochę inna niż widziałem na filmikach i pudełku, ale myślę że jak wgram patcha to się poprawi.

PostWysłany: 20 Sie 2012 22:33 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Warszawa
Rozdzielczość ustawisz w conf.ini (w głównym katalogu gry). Maksymalną grafikę, czyli ustawienia Perfect, włączysz tylko w trybie OpenGL.

PostWysłany: 20 Sie 2012 22:42 

Dziękuje za szybką odpowiedz już za chwilkę popróbuje. Właśnie ściągam patch 4.11.1 ma 2 giga mam nadzieje że to ten właściwy.

PostWysłany: 20 Sie 2012 23:27 

Cieszę się, gdy i 4.11.1 działać już będzie, skopiuj całość do innego folderu. Ja mam Ił2 4.11.1 i Ił2 HSFX. I właśnie ten mod, HSFX jest właśnie tym co aktualnie misie lubią najbardziej. Instalujemy go właśnie na 4.11.1 Co do linków, gdy by ich na forum nie było to innych dobrych ludzi szukać musisz gdyż je zwyczajnie zgubiłem:-) Zajmuje jeszcze więcej, ale warto. Serwer na HLu zwie się Acesovereurope i aktualnie gromadzi chyba najwięcej ogarniętych tą zgubną pasją maniaków.

PostWysłany: 20 Sie 2012 23:56 

Dziękuje za pomoc uruchomiłem i mam patch 4.11.1 i nawet plik uruchamiający działa, także chodzi bez płytki po prostu miodzio. Teraz trening, trening bo na multi nie będę się blamował w tej chwili. Pozdrawiam i jakby ktoś miał jeszcze jakieś cenne rady to poproszę.

PostWysłany: 21 Sie 2012 00:13 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Warszawa
Rady? Wbijaj do na na TeamSpeaka. Więcej nauczysz się od aktywnych graczy, latając i słuchając ich na czynnym treningu, niż trenując "na sucho" z AI, które nigdy nie zastąpi żywego gracza. Oczywiście najpierw przyswój sobie najważniejsze podstawy, ale jak dasz radę wystartować, lecieć w tę stronę w którą zamierzasz (lądowanie to już trudniejsza sprawa) to zapraszam.
Masz joystick? Jeśli tak to jaki?

PostWysłany: 21 Sie 2012 01:14 

Jeżeli iłek nie będzie tylko przelotną miłostką, a miłością szczerą i prawdziwą, wieczną bez mała to:
1. Czytasz podręcznik pt. Akrobatyka lotnicza, dostępny na stronie krakowskiego muzeum lotnicta aby podstawy poznać i dobrych ludzi skrajną niewiedzą nie uruchamiać.
2. Jeżeli offline to zalecam ( jak i mnie onegdaj zalecono) szybka misja i : Ty Ki84a Vs 4x P39Q10 na oddzielnych slotach każda, oczywiście poziom trudności na maksa. Nauczy Cię to i strzelać i za siebie spoglądać.
3. Jeżeli online to zalecam początkowo korzystać z maksymalnie przemodelowanego samolotu pocztowego ze stajni Willego Meserschmita tj. Bf 109, na klapach wypuszczonych do Take off nie ma prawa stalować co oszczędzi Ci sporo irytacji, która i tak towarzyszką twą będzie.
4. Jeżeli po stronie czerwonej to Spitfire, Złośnica da Ci największe szanse na sukces, a lekką dłonią prowadzona jest mordercza, zwinna i pięknie kręci nie stalując bez ostzeżenia. Prawdziwa kobieta rzec można;-).
5. Znaleźć kozła ofiarnego, który łaskaw będzie w pojedynku 1 na 1 zestrzelić Cię kilka set razy i wytłumaczyć Co robisz źle.

PostWysłany: 21 Sie 2012 02:07 

nie no aż taki nowicjusz nie jestem latam na fsx-ie i dawno temu na IL-e tez latałem jeszcze na starym komputerze i w sumie to film na HBO mi przypomniał o poczciwym IŁ2 sturmovik i jego nowszych wersjach. Jedynie teraz trzeba się przestawić z latania cywilnego na trochę bardziej podnoszące ciśnieni krwi w żyłach :D . Co do joystika to mam logitech extreme 3D PRO.

PostWysłany: 21 Sie 2012 02:10 

No i jeszcze przepraszam za ten tytuł posta bo jak teraz na to patrze to chyba ostro poszedłem po bandzie i wydaje się śmieszny.

PostWysłany: 21 Sie 2012 02:37 
Wejdz na TS, jest nas aktualnie 3, przełączyliśmy na 4.11.1, pograjmy

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 Strona 2 z 2 [ 20 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników